Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi Ariston marka kombilerinizin bakım ve onarımı hizmeti vermektedir. Ariston kombiler evinizin vazgeçilmez elektrikli aletlerindendir. Ariston Kombiler kullanırken hayatınızı kolaylaştırdığı gibi olası bir arıza durumu oldukça can sıkıcı olabilir. Bu yüzden kombi arızalarına öncelik tanıyan Ariston Servis olası bir arıza durumunda aynı gün içerisinde servis hizmeti sunarak sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturur.

Ariston Kombiler İtalyan teknolojisinin üst düzeyde kullanıldığı kusursuz kombilerdir. Fakat her elektronik alet gibi dış etkenlerden kaynaklanan sebeplerle arıza yapması olasılık dahilindedir. Kombiler evinizin doğalgaz, elektrik ve su hattından etkilenir. Bunun sebebi su ve doğalgaz ile sürekli olarak temas halinde olmasıdır. Bu nedenle Ariston Kombi bakımınızı en az yılda 1 kez yaptırmanızı öneririz. Kombinizi rutin bir şekilde düzenli olarak bakımının yapılması daha büyük arızaların oluşmasını önler. Fakat bakımsız bırakılan kombiler her ev aletinde olduğu gibi daha büyük arızalar çıkarması kuvvetli muhtemeldir.

Ariston Kombi Bakımı: Kombiniz detaylı bir arıza teşhis sürecinden geçirilip arıza tespiti yapılır. Bunun akabininde kombinizin fanı, yanma odası ve kalorifer tesisat filtresi temizlenir. Bu işlemlere rağmen kombinizdeki sorunun devamı halinde arızalı parçanın fiyat bilgisi verilir ve tüketici onayı doğrultusunda ilgili parça değiştirilerek sorun giderilir. Yapılan bakım işlemi ile ilgili oluşabilecek arızalar 1 yıl süre ile Ariston Servis garantisi altındadır. Bu parça değişmesi durumunda da değişmez.

Ariston Servis belirli zamanlarda kampanya düzenleyerek ödeme avantajı sunduğu dönemler belirler. Bu kampanyalar web sitemizden de duyurulurken detaylı bilgiyi çağrı merkezimizi arıyarak öğrenebilirsiniz.

Ariston Kombi Servisi için web sitemizden bizimle iletişime geçebilir ya da 444 6 305 nolu Ariston Servisi çağrı merkezini arayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>